yerli araba fakirin sitesi oyun hilesi otomobil sitesi teknoloji sitesi magazin sitesi alexa hileleri ilksite zengin sitesi birincisite aksaray sondakika bilecik sondakika bolu sondakika artvin sondakika edirne sondakika hatay sondakika izmir sondakika kilis sondakika konya sondakika mersin sondakika ankara hastabakıcı kocaeli sondakika mugla sondakika rize sondakika yalova sondakika karabuk haberleri diyarbakir haberleri hakkari haberleri afyon haberleri duzce sondakika mardin haberleri ankara sondakika burdur haberleri kuşadası escort sakarya haberleri tokat haberleri trabzon haberleri kayseri sondakika adana haberleri antalya sondakika samsun haberleri amasya haberleri aydin haberleri ordu haberleri denizli haberleri mani sasondakika bursa haberleri webgelişim teknokentim teknolojiyi olaypara script indir warez script indir warez tema indir warez script tema indir warez theme indir ücretsiz warez theme indir ücretsiz script indir arayüzweb gaziantep haberleri gaziantep haber merkezi deneme testi
a
istanbul organizasyon evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve nakliyat, gaziantep asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep palyaço,

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yeni yıl bildirisi: Kimse bizi bölemeyecek, ay yıldızlı bayrağın yükselişi daima sürecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan görüntülü yeni yıl bildirisinde değerli bildiriler verdi. Erdoğan, “Bir sefer daha tekrarlamak istiyorum. Milletimiz birliğine, beraberliğine, kardeşliğine sahip çıktıkça, Allah’ın müsaadesiyle bizi kimse bölemeyecektir. Allah’ın müsaadesiyle ay yıldızlı bayrağımızın yükselişi daima sürecektir. Siyasi, ekonomik, askerî, diplomatik başarılarımızla dostlarımıza inanç, düşmanlarımıza dehşet vermeye devam ettikçe, önümüzdeki sisler giderek dağılacaktır.” dedi.

“ŞEHİTLERİMİZ SEBEBİYLE YENİ YILA BURUK GİRİYORUZ”

Erdoğan iletisinde şu sözleri kullandı: “Bu gece 2023 yılını tamamlıyor, 2024 yılına adım atıyoruz. Yeni takvim yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Aslında her yeni yılın sevinçle, umutla ve heyecanla karşılanması gerektiğine inanıyoruz. Lakin bu yeni yıla hem bölgemizdeki ve dünyadaki aksilikler, hem de geçtiğimiz günlerde verdiğimiz şehitlerimiz sebebiyle buruk bir halde giriyoruz.”

GAZZE’Yİ DE UKRAYNA’YI DA UNUTMADI

İnsanlığın tamamı için daha hoş, daha huzurlu, daha müreffeh bir gelecek umudumuzu elbette koruma ediyoruz. Bunun için evvel kelamda demokrat ve özgürlükçü ülkelerin eli kanlı terör örgütlerine verdikleri dayanakları kestiğini görmemiz gerekiyor. Bunun için evvel Gazze’de saf çocukların, bayanların katledilmesine karşı tüm ülkelerin ve kurumların ortak tutum aldığını görmemiz gerekiyor. Bunun için evvel Rusya, Ukrayna savaşı başta olmak üzere bireyleri acıya, boğan ve ülkelerin kaynaklarını heba eden çalışmaların durdurulması için. Adil ve samimi efor gösterildiğini görmemiz gerekiyor. Bunun için evvel asırlardır sömürülen ve onurları çiğnenen toplumların zenginliklerinin kendi gelecekleri, refahları, güvenlikleri için kullanıldığını görmemiz gerekiyor. Umutları fiiliyete dönüştürmek için dünyadaki tüm ülkelerin, kurumların, fertlerin ortak bedeller ve unsurlar etrafında bütünleşmesini temin etmemiz gerekiyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan

“DAHA ADİL BİR GELECEĞE DÖNÜK UĞRAŞLARA TAKVİYE VERİYORUZ”

Türkiye olarak biz bu dünya fotoğrafında farklı bir yeri, farklı bir misyonu, farklı bir anlayışı temsil ediyoruz. Devlet ve millet olarak biz yalnızca kendi güvenlik ve refah eforumuzu sonuca ulaştırma uğraşı vermekle kalmıyoruz. Dünyaya ve bölgemize huzur iklimi hakim olmadan bizim de huzur bulamayacağımız anlayışıyla herkes için tıpkı standartları diliyoruz. Bu anlayışla bölgemizdeki barış gayretlerinin sonuca ulaştırmaya çalışıyoruz. Dostlarımızla bağlarımızı her alanda geliştiriyoruz. Kardeşlerimizin kaygılarıyla dertleniyoruz. Dünyayı daha güzel, daha adil, daha müreffeh bir geleceğe hazırlamaya dönük her gayrete dayanak veriyoruz.

Cumhuriyetimizin birinci asrını bitirip Türkiye Yüzyılı dediğimiz yeni asrına ayak bastığı bir periyotta daha büyük maksatlara yönelirken, azmimizi ve çabamızı daima perçinliyoruz. Zalimin zulmünün ilaniaya sürüp gitmeyeceğine inanıyoruz. Adaletsiz ve istikrarsız global idare sisteminin son çırpınışlarını yaşadığına inanıyoruz. Mazlumların sesinin derinden derine tüm dünyayı sardığına bu çığ büyüyerek insanlığın ortak vicdanı haline dönüşeceğine inanıyoruz. Gerçekten Türkiye’nin kendi vatandaşları, dostları ve kardeşleriyle birlikte insanlığın tamamına hitap eden, beyan ve tavırlarının gönüllerde giderek daha fazla market bulduğunu görüyoruz.

“POTANSİYELİMİZİ FAAL KULLANDIKÇA UĞRAŞ DAHA DA SERTLEŞECEK”

Aziz milletin elbette bu meşakkatli yolda daima yeni sinemalarla yeni problemlerle yeni pürüzlerle karşılaşıyoruz. Terörle uğraştan ekonomik tuzaklara kadar pek çok alanda yaşadığımız meselelerin temelinde büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasını engelleme emeli vardır. Ülke olarak biz kendi potansiyelimizi ve imkanlarımızı aktif biçimde kullanmayı sürdürdükçe bu çaba daha da sertleşecektir. Zira Türkiye’nin büyümesi demek, asırlardır bizim tökezlememiz sayesinde dört bir yanımızda rahatça at koşturanların hesaplarının bozulması demektir. Bizim güçlenmemiz demek, kendi refah ve güvenlikleri için öbür herkesi araç olarak kullananların, sömürenlerin, edenlerin sistemlerinin sonuna gelinmesi demektir. Bizim sesimize daha çok kulak verilmesi demek. Dünyanın her yerindeki hak, adalet, özgürlük ve vicdan arayışlarının güçlenmesi demektir.

“AY YILDIZLI BAYRAĞIMIZIN YÜKSELİŞİ DAİMA SÜRECEK”

“ASIL ÇIKIŞIMIZI 2024’LE BİRLİKTE BAŞLATIYORUZ”

Geçmişte emperyalistlerin birer aracı olarak başımıza musallat edilen vesayet güçleriyle darbecilerle terör örgütleriyle siyasi ve toplumsal mühendislik projeleriyle çok vakit, çok güç, çok insan kaybı artık bu numaralara karnımız tok olduğu üzere bu türlü ağır faturalar ödemeye niyetimiz de yok. Ülkemizi kendi iç çabalarıyla meşgul ederek tarihi mirasından ve sahip olması gereken imkanlardan yoksun edenlerle yollarımızı ayıralı çok oldu. Her fırsatta tekrarladığımız tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet düştü.

Ordumuzun manası işte budur inşallah 2024 darbe teşebbüsüyle başlayıp COVID-19 salgınıyla büyüyen bölgemizdeki çatışmalarla derinleşen, külfetli devirden kurtulup amaçlarımıza kilitlendiğimiz bir yıl olacaktır. Global krizlerin artarak sürdüğü bir devirde biz farkımızı bir sefer daha göstererek üreten, istihdam eden, büyüyen, gelişen Türkiye’nin yıldızını yükselteceğiz. 2023 maksatları başlangıçta asıl çıkışımızı Türkiye Yüzyılıyla 2024’le birlikte başlatıyoruz. Bu çabayı de sizlerin takviyesiyle zafere ulaştıracağımıza yürekten inanıyoruz bu. Hislerle bir kere daha yeni takvim yılının milletimizin tüm fertlerine ve insanlığa iyi olmasını diliyorum. “

Kaynak: Haberler.com / Siyaset
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Rıdvan Dilmen: Erdoğan, Büyükekşi’ye “Türkiye varken neden Suudi Arabistan’da oynuyorsunuz?” diye sordu

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.